19 Şubat BilgeDoktor’da Neyi İfade Ediyor ?

Genel / Blog Bilge Doktor 51.823 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Teknoloji & Blog sitesi olan BilgeDoktor yoğun bir senenin içinde, sizlere keyifli haber okuma alışkanlığını kazandırmayı/sağlamayı hedefliyor. Sizlerinde bildiği gibi 19 ŞUBAT’ın bizde önemi büyük !

Yazılarımızın sıklığını Allah ömür verirse arttırmayı planlıyor, siz değerli okurlarımızın bilgi ve eğlenmeniz yönünden şu “tadın damakta kalması” deyimini yaşamanızı istiyoruz (sanırım bu deyimle anlatabildiğimi düşünüyorum). Genç kadromuz ile 19 Şubat tarihinde site hizmete girdi. Adının neden BilgeDoktor olduğunu merak edenler için hemen bir açıklamada bulunayım 🙂

Bilge, konuya hakim ve bilgili demek. Doktor ise oradaki iyileştirmek ve yardımcı olmak anlamında. Burada ki bağlantısı ise şu yönde; Bilgili konuya hakim, yardımcı bir şekilde yazının/haberin sizlere sunulmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Bu değerli tarihin önemi: BilgeDoktor‘un Doğum Günü olmasıdır.

Son olarak eklemek istediklerim ise bizlere mail veya sosyal paylaşım adreslerimizden ulaşabilir, soru sorabilir ve bir konu hakkında açıklamalı bir şekilde haber/yazı ekleyebileceğimizi dile getirelim. Eğer beğendiğiniz “bu kategoride paylaşımlar yapın” derseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim !

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

“19 Şubat BilgeDoktor’da Neyi İfade Ediyor ?” üzerine 1 yorum

  1. Williamhaus dedi ki:

    Thank you for your forum topic.Much thanks again. Awesome. Saucier

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir