Android Telefonunuzda Reklamsız Spotify Kullanmak!

Android Bilge Doktor 1.397 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Günümüz çağında zamanımızın çoğunu müzik dinleyerek veya video izleyerek geçiriyoruz. En bilindik müzik dinleme platformlarından Spotify’ı telefonunuzda reklamsız ve bir sonraki müziğe geçmeme sıkıntısı yaşamadan kullanmaya ne dersiniz?

Spotify, dünya çapında milyonlarca şarkıya ve diğer içeriğe anında erişebilmeni sağlayan bir dijital müzik, podcast ve video aktarma hizmetidir. Spotify içinde yaşanan genel sıkıntılar ve kısıtlamalardan dolayı sizlere sınırsız müzik dinleme olanağı sunma fikrini düşündüm. Modlanmış olarak sunduğum (APK) sayesinde dilediğiniz gibi arama yapma, şarkılar arasında istediğiniz gibi geçiş yapma, reklamsız müzik, sınırsız karıştırma, extreme audio, tekrar özelliği açık gibi birçok özellikten yararlanabileceksiniz. Spotify – Müzik ve Podcast’ler için hata düzenlemeleri yapılmıştır. Binlerce sanatçıya ait milyonlarca müzik parmaklarınızın ucunda olacaktır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur, kullanımı kolaydır.

Android Telefonunuzda Reklamsız Spotify Kullanmak!

Not: Yükleme yaparken “Bilinmeyen Kaynaklar” kısmına izin vermeniz halinde uygulama yüklemesi gerçekleşecektir. Bu (version 8.4.43.632) sürümü kullanıyorum. Diğer sürümleri indirmek isterseniz alttaki bağlantılardan erişebilir kurulum yaparak deneyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler, bir yorum bırakmayı unutmayın 🙂

Bağlantı linki (version 8.4.43.632): TIKLA

Bağlantı linki (version 8.6): TIKLA

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir