BilgeDoktor Ne Tür Oyunlardan Hoşlanır ?

Oyun Bilge Doktor 778 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Belli bir yoğunlukta olduğum bu dönemde yinede beni yanlız bırakmayan arkadaşlara selamlarımı iletiyor, konuya hemen girmek istiyorum..

Her birey gibi bende oyun oynamayı hatta içinde olduğumu hissetmeye bayılıyorum 🙂 Canım sıkıldığında, sinirlenir veya moral düşüklüğü yaşadığımda hemen ya müzik açar yada oyun oynarım. Oyunun bende etkisi çok oluyor, kafa dağıtıyorum diyebilirim.

Daha çok çevrimiçi (online) oyunları seviyorum. Sadece Metin2 Eskiden Türk oynuyordum bıraktım ama nadiren PvP oynuyorum.. Eğer oynadığınız güzel bir server varsa yoruma veya sosyal medya adreslerinden bana ulaşabilirsiniz. Eskisi kadar Metin2 oynayan yok, aslında hiç oynamayanlar / bırakanların sebebi oyunun ne amaçla oynandığını bilmemeleridir. Açık ve net!

Hazır oyun demişken Kafa Topu Online haberime buradan ulaşabilir, arkadaş olarak ekleyip savaş açabilirsiniz 😀 Rakipsiz gibi hissediyorum kendimi var mı bir baba yiğit !

En çok sevdiğim oyun kategorileri ise Aksiyon, Futbol ve Macera.. Bu güzel sohbet tarzı haberimi sonlandırmadan önce Sosyal Medya adreslerimden beni desteklemenizi istiyorum 🙂 Sağlıcakla, esen kalın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir