BilgeDoktor, Youtube’a Geri Dönüş Yapmayı Mı Planlıyor ?

Sosyal Medya Bilge Doktor 940 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Her geçen gün Youtube kanallarının arttığını ve bir çoğu daha bu yola başlamadan geri dönmektedir. Eğer kafanızda Youtuber olmak hedefi varsa önemli bir şey olmadıkça vazgeçmeyin!

Dünyaca Ünlü Video Paylaşım Sitesi olan Youtube, yenilikleriyle hayatımızın bir köşesinde yer almaktadır. Alınan bilgi ve duyumlara göre televizyon izleniminden kat kat daha fazla takip edilen bir internet sitesidir.

Bir zamanlar Kod Dersi videoları çektiğim Youtube kanalımı belirli bir sebepten dolayı kapatmak zorunda kaldım. Beni takip eden ve yorum atan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Adamın dibisiniz ! BilgeDoktor Ailesi Seviliyosunuz.. <3 :)

Şuan pasif durumda olan kanalımı açıp açmama konusunda kararsızım. Yoğun bir şekilde Oyun Kanalı ile dolu olan Youtube’da kod dersi videoları çekmemi ister misiniz?

Eğer geri dönmemi istiyorsanız “Beğendim”, istemiyorsanız “Sen sadece yazılarına devam et vaktini video çekerek harcama” derseniz “Kızdım” ifadesini işaretlemeniz yeterli 🙂 Sizlerle birlikte oyun videosu da çekeriz. Çevrimiçi (Online) oyunlarından başka oyun zaten oynamam. Derseniz ki “Büyütürüz seni BilgeDoktor!” desteğinizle Youtube’a adımımı atarım. Söz sizde BilgeDoktor Ailesi.. 😉

Sosyal Medya (Kişisel) | Takipte kalın, esen kalın!

Facebook: fb.com/muhammethane
Twitter: twitter.com/muhammethane
Instagram: instagram.com/muhammethane

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir