BİM, Orijinal Apple Ürünleri Satmaya Hazırlanıyor

Teknoloji Bilge Doktor 1.022 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Ülkemizin perakende denilince en büyük satış marketlerinden BİM, her hafta bizleri şaşırttığı gibi şimdi ise orijinal Apple ürünleri satmaya başlayacağını duyurdu.

Geçmiş dönemlerde Xbox, Playstation 4 ve iPhone 7 gibi sattığı ürünlerle kalitesini ortaya koyan BİM, teknolojik ürünlerin yanı sıra herhangi bir marketten defalarca farklılığını kanıtlıyor. Halka sunacağı ürünleri dağıtımından hemen öncesinden broşür dağıtan perakende satış marketi ufak bir başlangıç yapmak istemiş olmalı ki Apple şarj kablosu ve kulaklık satacak..

Halka hizmetinden hemen önce broşürle, 11 Ağustos 2017 tarihinde orijinal Apple şarj (+veri) kablosu ve Earpods kulaklıklarını satmaya hazırlanıyor. Satılacak olan ürünlerin kablo uzunluklarına göre fiyatları da belirlenmiş olması bizler için güzel bir detay olmuş. Şarj kablolarının 1 Metre uzunluğunda olanı 39,90₺ (Türk Lirası)’ye, 2 Metre uzunluğunda olanı da 49,90₺ (Türk Lirası)’ye satılması bekleniyor. Apple Earpods kulaklıklarının satış fiyatı ise 55₺ (Türk Lirası) olarak belirleniyor.

Fiyatları piyasanın altında olması dikkatlerden kaçamıyor, sizce nedendir?

Neyse konuyu daha uzatmadan ürünleri piyasanın altında bir fiyatla satışa sunacak olan BİM’de ki ürünleri alabilirsiniz. 11 Ağustos 2017 Cuma günü erken kalkmanızı öneririz. Gittiğiniz vakit sınırlı olan ürünleri dahi göremeden geri dönebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir