Boş Vakitlerinizde Eğlenebileceğiniz Mobil Oyun: New Star Futbol

Android Bilge Doktor 731 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Genç arkadaşlarımızın sınavlarına 1-2 hafta kala teneffüslerde derslerden sıkıldığınızı, yaptığınız işten veya boş vaktinizi eğlenmek için kullanmak istediğinizi hissederek sizlere çok güzel bir mobil oyun haberi eklemeliyiz diye düşündüm.

Futbola yoğun ilgisi olan biz bireyler olarak oyunlarına da bir hayli bayılıyoruz tabirini kullanabilirim sanırım. Bilgisayar oyunlarından PES (Pro Evolution Soccer) olsun veya FIFA (Fédération Internationale de Football Association) olsun oyun konsollarıyla saatlerce karşısında zaman geçirdiğimiz futbol oyunlarından popülerler olanlardır. Fikrimi sorarsanız PES’i daha sıcak daha zevkli oyun oynama imkanı sunduğunu düşünüyorum. Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Canınızın okulda, evde ve dışarıda çok sıkıldığınızı biliyoruz. Belki bu mobil oyun kimilerine göre güzel gelmeyebilir ama gayet zevkli ve emek isteyen bir oyun olduğunu sizlere belirtelim.

Oyun basit kullanımda fakat çoğu arkadaşımın beğendiğini söyleyemem 🙂 Şahsen ben oynarken görüp 1-2 kişinin “bende indiricem adını söyler misin” diyenler bir kaç gün önce teneffüste iken oldu. Oyunun para hilelisini gördüm fakat emek her zaman daha çok eğlenmenizi sağlayacaktır. Android bağlantısı için buradan ulaşabilirsiniz. IOS bağlantısı için buradan ulaşabilirsiniz. Keyifli ve iyi oyunlar dilerim 😀

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir