Bu Haftasonu Ücretsiz Olacak Oyun: Rainbow Six Siege

Oyun Bilge Doktor 592 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, bu hafta sonu ücretsiz!

Oyun dünyasını kasıp kavuran güzel oyunlardan birtanesi haline Türkçe dil seçeneği geldikten sonra ülkemizdeki popülaritesini günden güne arttıran Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, bu hafta sonu oyunculara ücretsiz deneyim imkanı sunacak.

Piyasadaki en iyi MMOFPS oyunu olan Rainbow Six Siege’in kendine özgü gelişmiş bir oyuncu kitlesi bulunuyor. Kitleyi artırmak isteyen Ubisoft, ücretsiz oyun haftasında yine Rainbow Six Siege’e yer vermek istemiş. 4 gün boyunca Rainbow Six Siege sürümü tüm oyunculara sunulacak.


Rainbow Six Siege’in ücretsiz sürümünü denemek için öncelikle 16 Ağustos‘u beklemeniz gerekiyor. Rainbow Six Siege’in ücretsiz sürümü 16 Ağustos ile 20 Ağustos arasında tüm oyunculara sunulacak. Daha sonrasında ise bulunduğunuz platformda bulunan oyun mağazasına giriş yapıp, oyunun ücretsiz sürümüne erişebilisiniz. Oyunun ücretsiz sürümüne PC, PS4 ve Xbox One platformlarının oyuncuları erişebilecek. Rainbow Six Siege’in ücretsiz sürümü içerisinde tüm haritalar ve tüm operatörler erişebilir olacak. Ubisoft’un yaptığı bu güzel etkinlikle birlikte oyunu denememiş olan oyuncular Rainbow Six Siege ile tanışma imkanı yakalamış olacak. Oyunun boyutu 60 GB’dan fazla olduğunu belirtelim. Yer planlamanızı ona göre yapmanızı öneriyoruz. Keyifli oyunlar!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir