Çıktığı Andan İtibaren Takip Ettiğim Oyun: Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu !

Oyun Bilge Doktor 797 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Malum piyasada güzel oyun kalmadı, varsa yoksa çevrimiçi (online) oyunlar var. Ben internetsiz oyunları pek sevmem ama bu oyun ilgi çekici senaryosu var ve büyüleyici bir şekilde sürüklüyor..

Hikayesi acayip bir şekilde hem ileride ne olacak diyip merak uyandırıyor hemde oyuna sağlanmış olan türkçe seslendirme beni benden aldı. Youtuber’ların favori oyunları arasında olan Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, serisinin son oyunu olduğu belirtilmiş. Oyunun şuan sadece PlayStation 4’e özel olarak satışa sunulduğu, kısa sürede yoğun ilgi gördüğünü belirtmeden geçemeyeceğim arkadaşlar.

Nathan Drake’in macerasını anlatan Uncharted’ın bu son serisinde şahsen ben Youtube’da denk geldim ve çok beğendim, PlayStation’ı olan arkadaşlara almalarını ısrarla tavsiye ediyorum. Ben daha çok bilgisayar oyuncusuyum ya pek konsol taraftarıyım diyemem. Bir tek PES (Pro Evolution Soccer) için konsol daha konforlu ve rahat oluyor doğrusunu söylemek gerekirse..


Oyunun şuan ki piyasa değeri 200-250 TL (Türk Lirası) olup oyunu tek ve çift oyunculu oynayabiliyor olmanızda oyunun kalitesine ekstra eğlence katmış bence. Serisinin son oyunu olan Uncharted’ı alacak ve almış olan arkadaşlara keyifli oyunlar dilerim 😉

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir