e
sv

CSGO da Bedava Hesaplar Artık Prime Olamayacak

577 Okunma — 04 Haziran 2021 18:13
avatar

Atakan ÖZBAY

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir zamanlar tüm oyuncuların gözesi olan ve hala da gözdesi olmaya devam eden “Counter-Strike Global Offensive” oyununa gelen son güncelleme ile ilgili olan bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Gelen güncelleme ile birlikte artık hileler büyük oranda azalacak diyebiliriz. Hem seçkin maç arama özelliği geri geldi hem de artık ranksız maç girebiliyoruz gelin hızlıca anlatalım

3 sene önce oyun free to play yani bedava oynanabilir hale gelmişti. oyunu bedava alıp 21 level’a kastığınızda oyuna para verip almış olan diğer oyuncular ile birlikte oynayabiliyordunuz ta ki oyuna gelen son güncellemeye kadar. Son gelen güncelleme ile birlikte artık 21 level’a kasıp prime hesap elde edemeyeceksiniz. Bedava (seçkin olmayan hesaplar) Rekabetçi, yoldaş ve ölüm maçı gibi oyun modlarını oynayabilecekler ancak hiç bir şekilde ne rank kazanabilecekler ne de oyundan drop düşürebilecekler yani artık karşımıza ranksız saçma sapan yeni hesaplar gelmeyecek. Hala steam mağzada bedava olarak kalmaya devam ediyor olacak ancak dediğimiz gibi prime hesap elde etmek için artık 123₺ vermek zorunlu hale getirildi.

Yeni güncelleme ile birlikte gelen diğer dikkat çeken özellik ise “Ranked Matches” Bu özellik kapalı iken rekabetçi maç girdiğinizde kazanmış olsanız da kaybetmiş olsanız da rankınıza hiç bir etkisi olmayacak. Yeni ne rütbe atlayabileceksiniz nede rütbe düşeceksiniz.

Sizce bu güncelleme oyundaki hile sorununu düzeltecek mi. Hileleri engellemek için bu güncelleme gerçekten yeterlimi. Sizce CSGO oyunundaki hileleri engellemek için  nasıl önemler alınmalı nasıl güncellemeler getirilmeli yorum olarak bizlerle paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Herkese iyi oyunlar iyi eğlenceler attığınız hs olsun diğer yazılarımıza göz atmayı unutmayın.

 

clomid 50mg kaufen

buy generic levitra

Sıradaki içerik:

CSGO da Bedava Hesaplar Artık Prime Olamayacak

İlginizi Çekebilir
Dijital Dönüşüm Nedir?