Dünyanın En Büyük (512 GB) Depolama Alanına Sahip Telefonu: Samsung Galaxy Note 9!

Teknoloji Bilge Doktor 694 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Dünya devlerinden Samsung, bir ilke daha imza attı. Dünyanın en büyük depolama alanına sahip telefonu olan Galaxy Note 9’u piyasaya sundu.

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note 9’u önümüz birkaç hafta içerisinde tanıtımı gerçekleşecek. Cihazın bu muhteşem depolama alanına sahip olduğu beklenen özellik ve tasarımı ile Galaxy Note adını taşıdığı serisince kullanıcılarını şimdiden heyecanlandırıyor; bir hayli meraklandırmaya başladı. Çinli Ice Universe, Galaxy Note 9 hakkında yeni bir sızıntı gerçekleştirdi.

Ice Universe’ten alınan bilgilere göre Galaxy Note 9, Dünyanın ilk 512 GB dahili depolama alanına sahip ilk akıllı telefonu olacağı söyleniyor. Fakat siz değerli okurlar heyecan yapmayın demek durumunda kalıyorum. Sızıntıya göre 512 GB dahili depolama alanı seçeneği yalnızca Çin ve Güney Kore’nin satışına sunulacağı duyumlar arasında yer almaktadır. Ama ilgi görmesi halinde 512 GB’lık sürümün diğer pazarlarda satışa sunulma ihtimalini de arttıracağı biliniyor.

Diğer özelliklere gelirsek şarj (batarya) ve RAM kapasitesi de en az depolama alanı kadar önem arz ediyor. Cihazın genişletilmiş bir RAM kapasitesine ve çok daha kaliteli bir ön kameraya sahip olduğunu bilgilerimiz arasında yer alıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir