EA Games: FIFA 20 Resmi Olarak Duyuruldu!

Oyun Bilge Doktor 7.193 Görüntüleme
sponsorlu reklam

EA Games, Resmi Twitter hesabından paylaşımında bulunduğu FIFA 20’yi resmi olarak duyurdu. Yepyeni mekaniklerle bizleri büyüleyecek gibi görünüyor.

FIFA 20’nin en tahmin edilir duyuru zamanı 11-14 Haziran (E3) tarihleri arasında bekleniyordu. EA, beklentilerimizi sonlandırdı fakat sadece Twitter hesabından duyurduğu tek şey logosuydu. Başka herhangi bir detay mevcut değildi. Videodaki ilginç semboller de FIFA severlerin dikkatlerinden kaçamadı. Oyun E3 2019 (11-14 Haziran)’da 8 Haziran EA Play’de tanıtılacak. İşte bahsi geçen video:

Daha yeni duyurulmasına rağmen EA, oynanış konusunda değişikliklere gidildi. En başta yapay zeka savunması dikkatleri üzerine çekiyor. EA, otomatik olarak yapılan savunmalardan ziyade manuel olarak yapılan savunmaya daha çok önem verdiklerinin altını çiziyor. Otomatik savunmadaki genel ve reaksiyon süreleri en aza indirgendi.

Gol pozisyonları ve vuruşlarda da birçok yeniliğe gidilecek. Kalecilerin tepki sürelerinde yapılan değişiklikler sonucunda, kolay gol pozisyonlarında kalecilerin bazen insanüstü bir şekilde topu kurtarması düzeltildi. Daha hassas atışlar sağlanması için tüm vuruşlarda yeşil zamanlama süreleri 2 bar düşürüldü.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

“EA Games: FIFA 20 Resmi Olarak Duyuruldu!” üzerine 5 yorum

 1. isimsiz dedi ki:

  Kolay gelsin abi 🙂 Geri döndü birileri 😀

  1. Bilge Doktor dedi ki:

   EyvAllah da neden ISIMSIZ 🙂

   1. Teknolanya.tr.gg dedi ki:

    İlk okuyuşta merak getirsin istedim 😀

    1. Bilge Doktor dedi ki:

     Gizemli olmak iyidir ama bir yandan da zordur 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir