e
sv

Efsane Video-Oyunu TEKKEN, Netflix Dizisi Oluyor

253 Okunma — 24 Mart 2022 13:12
avatar

BilgeDoktor

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çocukluğumuzun efsane video-oyunu TEKKEN, Dijital yayın platformu Netflix’e geliyor.Efsane video-oyunu Tekken’i animasyon dizisi olarak izleyici beğenisine sunacağını açıkladı.

“Tekken: Bloodline” isimli dizinin, 2022 yılı sonlarına doğru yayınlanacağı ifade edildi. “Tekken: Bloodline” isimli dizinin, ana karakter Jin Kazama’nın hikayesini anlatacağı ifade edildi. Duyuruyla birlikte paylaşılan fragmanda, seriye 1996 yapımı Tekken 3 ile oynanabilir bir karakter olarak katılan Jin Kazama’nın yer aldığı görüldü. Popüler dijital yayın platformu Netflix, bir dönemlerin Bandai Namco tarafından geliştirilen efsane dövüş oyunu Tekken’i bu yılın sonlarına doğru animasyon dizisi olarak izleyici beğenisine sunacağını açıkladı. Netflix

, Tekken: Bloodline’ı bu yılın sonlarına doğru yayınlamayı düşünüyor ve platform şimdiden bir fragman paylaştı. Şu an için Tekken: Bloodline’ın kaç bölümden oluşacağına dair bir bilgi bulunmuyor. Ancak fragmandan anladığımız kadarıyla seri, Tekken’in ana karakterlerinden biri olan Jin Kazama’ya odaklanacak gibi duruyor.

İşte Netflix’e Gelecek Olan Tekken: Bloodline Fragmanı

Netflix diziyi şu şekilde açıklıyor:

Jin Kazama, aile savunma sanatlarını ve Kazama Tarzı Geleneksel Dövüş Sanatlarını erken yaşta annesinden öğrenmişti. Fakat korkunç bir kötülük aniden ortaya çıkıp sevdiği her şeyi yok edince hayatı mahvoldu. Buna engel olamadığı için kendine kızan Jin, bir intikam sözü verdi ve mutlak gücün peşine düştü. Fakat onun bu arayışı dünyada büyük bir savaşa yol açacak: The King of Iron Fist Tournament.

Sıradaki içerik:

Efsane Video-Oyunu TEKKEN, Netflix Dizisi Oluyor

İlginizi Çekebilir
Dijital Dönüşüm Nedir?