e
sv

Epic Games’de Gizemli Oyun: BioShock: The Collection Ücretsiz!

217 Okunma — 27 Mayıs 2022 10:33
avatar

BilgeDoktor

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games her hafta olduğu gibi ücretsiz oyun sunmaya ediyor.Epic Games’te popüler oyun serisi BioShock’un tüm oyunlarının bulunduğu BioShock: The Collection bu hafta ücretsiz!

Her hafta ücretsiz oyunlar serisine devam eden Epic Games’in bu haftaki hediyesi erişime biz kullanıcılara tamamen açıldı. Tekrardan vereceği oyun için ise haftaya gizemli hediye olarak gösterime sundu.

BioShock: The Collection Ücretsiz!

Epic Games, haftanın bitimine kadar oyunculara verdiği hediye BioShock: The Collection. Oyunun Epic Games’te ki değeri 99 Türk Lirası. Hediyeyi 2 Haziran 2022 Türkiye saati ile 18:00’e kadar Epic Games’ten kütüphanenize eklediğiniz taktirde tamamen oyuna sahip olacaksınız. Mağazada ki hediye oyun bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz. Bilmelisiniz ki Epic Games’in verdiği hediyeler hatrı sayılır güzel hediyeler ama ne yazık ki haftaya vereceği gizemli oyun henüz açıklanmadı. Gizemli oyununda eklenmesiyle beraber o oyunu da 2 Haziran’dan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. BilgeDoktor Ailesi olarak Keyifli oyunlar dileriz.

online-pharmacy-uk.com

Sıradaki içerik:

Epic Games’de Gizemli Oyun: BioShock: The Collection Ücretsiz!

İlginizi Çekebilir
Dijital Dönüşüm Nedir?