e
sv

GTA 6 Oyunundan Kripto Para Sürprizi

578 Okunma — 04 Haziran 2021 18:41
avatar

Atakan ÖZBAY

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6’daki görevleri başarıyla tamamlayanlara ödül olarak kripto para verileceği ortaya çıktı.

Grand Theft Auto (GTA) serisinin en yeni versiyonuyla alakalı çok fazla sızıntı bulunuyor. Bazı kaynaklar, tanıtım tarihi adeta yılan hikayesine dönen GTA 6’nın bu yıl geleceğini iddia ederken; kimisi Rockstar Games’in testlere şimdiden başladığını ileri sürüyor. Ancak analistlere göre

, sekiz sene önce çıkan GTA 5‘in yüksek satış rakamları yeni oyunun önünü tıkıyor.

Herkesin ilgi odağında olan kripto paraların GTA 6’da da yer alacağı ortaya çıktı. Rockstar Games kripto paraları oyunculara satmayacak yani onları müşteri gibi kullanmayacak. Bunun yerine parayı GTA serisinin vazgeçilmez bir özelliği sayesinde oyunculara ulaştıracak.

GTA 6 görevlerini tamamlayanlara kripto para hediye

Piyasaya çıkacak oyunlar hakkında gündeme getirdiği sızıntılarıyla tanınan Tom Henderson, Rockstar Games’in GTA 6 ile birlikte borsa özelliğini hayata geçireceğini iddia etti. GTA serisiyle özdeşleşmiş oyun içi zorlu görevleri tamamlayanlara da ödül olarak kripto para verileceğini ileri sürdü. Serinin önceki oyunlarında görev tamamlayanlara nakit para hediye ediliyordu.

Kaynak: ShiftDelete.Net

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

GTA 6 Oyunundan Kripto Para Sürprizi

İlginizi Çekebilir
Dijital Dönüşüm Nedir?