e
sv

GTA 6’nın Dev Haritası İle Oyun Keyfiniz 500 Saat!

299 Okunma — 09 Mart 2022 15:50
avatar

BilgeDoktor

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çocukluğumuzun oyunu GTA, birçok oyuncunun merakla beklediği GTA 6 oyununun haritası devasa bir boyutta ve 2024 yılında piyasaya sürülebilir.

Rockstar Games tarafından geliştirlen GTA (Grand Theft Auto) oyun serisi

http://sv-edesheim.de/db/kaufen/index.html%3Fp=3192.html

, uzun bir süredir çoğu oyuncunun ilk tercihleri arasında yer alıyor. Birçok oyuncu serinin yeni oyunu GTA 6’nın ne zaman çıkacağını merak ediyor. Rockstar Games, geçen ay gerçekleştirdiği açıklamada GTA 6 için geliştirmelerinin devam ettiğini belirtti. GTA 6’nın 2014 yılından beri devam eden geliştirmelerinin bu kadar uzun sürmesinin nedeni çok kapsamlı bir oyun olacak olmasından dolayı.

Take-Two yakın zamanda GTA 6’nın devasa büyüklükteki haritasının patentini aldı. Pek çok kıtaya sahip olacağı düşünülen oyunun bu kadar büyük bir haritayla gelmesi ise oyunu çalıştırılacak cihazların, belli donanımlara sahip olmasını gerektiğinin işareti diyebiliriz.

GTA VI, 2024’te piyasaya sürülebilir

Take-Two’nun oyunun haritasının patentini almasının ardından oyun analisti Michael PachterGTA 6‘nın seride bulunan önceki tüm oyunlardan daha fazla konum sunacağını söyledi. Birçok kıtaya sahip olması beklenen oyunun haritasının 500 saat sürecek kadar büyük olabileceğini de sözlerine ekledi. Ayrıca harita patentinin alınmasının ardından çıkan söylentilere göre oyun

buy zithromax online

2024 yılında piyasaya sürülebilir.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

GTA 6’nın Dev Haritası İle Oyun Keyfiniz 500 Saat!

İlginizi Çekebilir
Dijital Dönüşüm Nedir?