e
sv

GTA Online’da Abonelik Servis Dönemi Başlıyor: GTA+ Aylık 6 Dolar

194 Okunma — 26 Mart 2022 14:52
avatar

BilgeDoktor

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Artık GTA Online en yeni konsollarda mevcut olduğundan, Rockstar hizmeti en özverili oyuncuları için renklendirmek istiyor. Geliştirici, PS5 ve Xbox Series X/S’de GTAO oyuncularına düzenli avantajlar sağlayan ayda 6 dolarlık bir GTA+ aboneliği başlatıyor.

Her ay 500.000$ sanal nakit, geçmiş oyun güncellemeleri, araç yükseltmeleri ve diğer bonuslar için kilitler alacaksınız. Ayrıca daha fazla oyun içi nakit para kazanmak için gerçek parayla geliştirilmiş Shark Kartları satın alabilirsiniz.

İlk ayda, erken erişim yükseltmesi, üç gardırop öğesi, muaf tutulan LS Car Meet Üyelik ücretleri ve diğer ekstraların yanı sıra iki yarış serisi için katlanmış bonuslar içeren bir süper araba alacaksınız. Avantajları sona ermeden önce talep etmeniz gerekir. Rockstar, etkinliklerin tüm oyuncular için “normal” şekilde devam edeceğini, bu nedenle ücretsiz oynamayı tercih ederseniz, kendinizi önemli içerikten mahrum bırakmayacağınızı söyledi.

Yine de GTA+’nın iyi bir şey olup olmadığını söyleyemeyiz. Oyun içi para birimi için her artış istediğinizde gerçek para harcamaktan daha iyi bir değeri temsil etse de

, aylık ücreti veya donanım yükseltmesini haklı çıkaramazsanız sizi dezavantajlı durumda bırakabilir.

Sıradaki içerik:

GTA Online’da Abonelik Servis Dönemi Başlıyor: GTA+ Aylık 6 Dolar

İlginizi Çekebilir
Dijital Dönüşüm Nedir?