GTA V Steam’de 40% İndirimde Son Tarih: 30 Mayıs !

Oyun Bilge Doktor 791 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Çocukluğumuzun gözdesi bir onsuz bir de Counter Strike’sız olmaz dediğimiz GTA V (Grand Theft Auto 5), Steam’da 40% indirimde..

Hayatta yapamadıklarımızı yaptığımız (araba patlatmak, çatışmaya girmek) ama pekte iyi bir çocukluk geçirmemize fayda sağlamasa da o bütün gelmiş geçmiş ve geçecek çocukların gönlünde tahtını koruyan bir oyundur. Oyun ilk olarak sade adıyla Grand Theft Auto (GTA) halinde 2D 1997 yılı dünyasında geçen ve 2D gibi düşük bir kaliteye sahipti. İyisin GTA’cım iyisin, yerini koruyorsun 😉

Gelelim günümüzde ki şuan son serisi olan GTA V’e 2013 yılında, hikayesi Los Santos(San Andreas)’ta geçmektedir. Serisinin 15.oyununda tabii ki yenilikler ve birkaç ufak tefek değişiklikler olmazsa olmazdı. 5 yıldız aranma seviyesini 6’ya çıkararak oyunda ki zorluğu bir kademe daha arttırmış. Bu oyunu daha zevkli hale getiren bir yenilik ve seviyenin artması demek oyundaki sanal slotların zeka kodlamaları geliştirilmiş demektir.

Fiziksel yapı olarak diğer serilerinin üzerine temiz sayfa çekmiş olmalı, görünümler son derece kalite de ve sistem gereksinimlerini de tavana çekmeleri haliyle kaçınılmaz olmuş. Oyunu oynamış olamasam da başlıkta da belirttiğim indirim sizi kafanızda belirlediğiniz düşük miktarı karşılayacağını düşünmüyorum.

GTA V Steam'de 40% İndirimde Son Tarih: 30 Mayıs !,

Aferim sana GTA! Gözüme giriyorsun, bak hele kerataya indirime de girermiş..

İndirim gelmiş iyi hoş ama 180₺’den 107,40₺’ye düşmesi de genç arkadaşlarımızı sevindireceğini düşünmüyorum. Miktarın biraz daha makul olmasını temenni ederdim. Evet 40% indirim güzel fakat indirime sevinsek mi, üzülsek mi bilemiyorum. Alacak arkadaşların 1 ay kadar daha beklemelerini tavsiye ederim. Yaz indirimi sezonunda büyük indirimlerin olacağı kulağıma geldi. Benimde 1-2 oyun alma niyetim var ondan sizi de bilgilendirmek istedim. Beklemek en mantıklısı 1 ay daha bekleyelim derim.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

“GTA V Steam’de 40% İndirimde Son Tarih: 30 Mayıs !” üzerine 2 yorum

  1. Salih Toy dedi ki:

    GTA5’in alıcısı çok ki kolay kolay %60 – 70 indirime girmez. Yapılışı üzerinden neredeyse 3,5 yıl geçmesine rağmen durum hala böyle. Kolay kolay ancak GTA6 çıktığı zaman istenilen indirim olur. 🙂

    1. BilgeAdmin dedi ki:

      Aynen öyle 2013 yapımı bir oyun, tamam oyun tuttu güncel tutuyorsun ama fiyat aşırı pahalı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir