GTA V’e O Kadar Para Verilir Mi? Sizce Mantıklı Mı?

Genel / Blog Bilge Doktor 849 Görüntüleme
sponsorlu reklam

GTA (Grand Theft Auto) Vice City’den bu yana bütün gözleri üzerine çeken Rockstar Games, Steam’da bulunan oyununun (şuan ki) uçmuş olan fiyatını görenler delirmiş olduğunu düşünüyor.

Oyunun ses, grafik ve oynanış bakımından profesyonelliğini altın harflerle kazıdığını hatta mühürlediğini söyleyebiliriz. Geçmişten bu yana grafik yönünde tabiri doğru mudur bilinmez ama çağ atlayan Rockstar Games ekibi, Steam’da bulunan serisinin şuan da son oyunu GTA V ile boy gösteriyor. Gel gelelim ki oyunun satın alınma kısmında kullanıcıların şikayetlerinin patlak vermesi..

Size soruyorum, nasıl patlak vermesin.. 1997 yılından Grand Theft Auto adlı oyunu ile bu işe baş koyuyorsunuz. 2002 yıllarında Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas gibi gibi seriler (benim öz fikrim) ile piyasaya damga vuruyorsunuz. Emeğe saygım sonsuz her daim. Fakat oyunun aşırı pahalı olması oyuncuların canını sıkıyor. GTA V’in bir önceki serisine göre fiyat olarak kaç katı biliyor musunuz?

GTA V'e O Kadar Para Verilir Mi? Sizce Mantıklı Mı?

GTA V (180 TL) / GTA IV (30 TL) = 6 KAT

6 katı nedir be abi? 180 TL bu oyuna verilmez. ” dediğinizi duyar gibiyim. Bu durum GTA (Grand Theft Auto) severleri ve oyunseverleri bir hayli üzüyor. Fiyat olarak bugünün tarihine (13.07.2017) göre genele tabii olarak öz eleştirimi belirtme gereği duydum. Sizlerin görüşünü de yorumlar kısmına veya aşağıdaki ifadelerle bizlere belirtirseniz çok seviniriz. İyi oyunlar!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir