Hakkımızda

Merhaba BilgeDoktor,

Bu Web serüvenine yıllar yıllar önce 9-10 yaşlarımda başladım. Belki bir blog belki de bir yazı niteliğinde olan bu yazımı okurken sıkılmayacağınızı düşünerekten giriş yapmak istiyorum. 98 / Sakarya doğumlu kendi çapında mizah sever, herkes gibi Oyun ve Web hastası bir kişiliğim var. İlk bilgisayar deneyimim her çocuk gibi oyun ile başladı. Oyun oynarken sitelerin görünümü acayip şekilde ilgimi çekti vee..

Hemen ilk oyunlarımı oynamaya başladığım Oyunlar1.com’un arkaplan kodlarını inceleyerek Web serüvenime ilk adımımı atmış oldum. Tabii ki de direkt kodları görür görmez işe koyulmadım. Bilgim yok yaşım küçük bir şey elde edemeyince orada bıraktım. Sonralardan merak salarak Bedava-Sitem platformuyla tanıştım. Başlarda oyun sitesi yapmak istediğimi hatırlıyorum. Fakat kuralları gereği sayfam kapanmıştı. 1-1,5 sene kadar sonra haber sitesi kurdum fakat aynı dertten o da kapandı. Sebebini belirtmeye gerek duymuyorum. Çünkü yeni başlamışsınız ve hiçbir şey bilmiyorsunuz haliyle kapanıyor. ?

Velhasıl kelam… İlerleyen çok kısa aylar sonra Radyo sitesi kurmayı ve orada eklentisiz radyo yayını nasıl yapabilirim diye didindim durdum. Ve azim ile başarıya ulaşıldığı gibi büyük bir kitle toplamıştım. Tabii çekilmez oluyorsunuz gördüğüm kadarıyla tam tamına 7-8 tane radyo sitesi kuruldu. Taklidimi edeninden tutun, benim yayınımı çekeni dahi gördüm kulaklarımla şahit oldum. Sonra belirli sebeplerden dolayı siteyle ilgilenememezlik ve okul derken siteyi kapatma kararı aldım (Şuan açık durumda yaklaşık 1 sene kadardır da açık).

Sonra diye diye sizi sanki sıktım gibi geldi ama sonlara geldik diyorum ve devam ediyorum. BilgeDoktor adıyla BS Platformuna kodların inciğini cüncüğünü çıkararak kendi tasarımımı yaptım. Acemilik gereği basit olan ilk temam yoğun ilgi görmedi. Lakin yılmadan günde 2 haber girdiğim o sayfamda, yeni bir tema yaparak profesyonellik basamaklarını koşarak çıktım ve bu sayfamı kurduktan sonra onu anı olarak bıraktım. Çok şükür de hala o basamakları koşarak olmasa da adım adım çıkmaya devam ediyorum. Kısaca böyle detaylara girecek olursam baya bir sayfa ve sıkıcılık sizi bekliyor olacaktı. Neyse.. ?

Bu sayfayı sağlayan stajımı yaptığım Hosting Şirketine, yani değerli abime teşekkür ederim. Bende emeği büyük sevgilerim ve saygılarımla..
BilgeDoktor | Web Doktorunuz

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Bilge Doktor | Web Doktorunuz ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin