Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik Bilgiler #1

Genel / Blog Bilge Doktor 962 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Sadece blog ve teknolojiden ibaret olmayan hayatımızda bazı zorluklarla karşılaşıyoruz. Bazı pratik bilgilerin yaptığımız işi minimum veya maksimum derece kolay hale getirilebilir.

Çoğumuzun yoğun iş ve normal yaşantılarımızda en az günde bir kere dahi olsa dile getirdiğimiz “Yorgunum..” cümlesi eminim ki herkesin dilinde pelesenk olmuştur. Bazı küçük pratik bilgileri paylaşacağım bu haberi dikkate almanızı tavsiye ediyorum.

Soda, faydalarını ve sağlığımıza katkılarını saymakla bitiremeyeceğimiz gibi güzelliğinizin sırrını sodada keşfedebilirsiniz. Sabah yüzünüzü soda ile yıkayın, cildinizdeki ferahlık ve tazeliği hissedeceksiniz.

Şarj, telefonlarımızın büyük problemlerinden biri.. Şarj etme sürenizi yarıya indirmek istiyorsanız Uçak Modunda şarj edin.

Yemek esnasında su içenler doymamanız gayet normal, su içmeyerek beyninize daha çabuk doyma sinyali yollayabilirsiniz.

Yolda araba tutuyorsa binmeden önce biraz çikolata tüketin. Önlerde oturun ve gözünüzü yola değil, sabit bir yöne odaklayın. Araba tutmasını önleyecektir.

Amacınız yağlarınızdan kurtulamak ise spor yaptıktan sonra meyve suyu tüketmek yaptığınız her şeyi berbat eder.

Bol bol su tüketin. Hiç bir zararı olmadığı gibi size sadece mutluluk ve huzur verir.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik Bilgiler #1’den bu kadar 🙂 Pratik Bilgiler seri olsun devamını istiyorsanız ” Beğendim 😉 ” butonuna basmayı unutmayın..

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir