Hayırdır Nerelerdesin BilgeDoktor, Kötü Bir Şey Yok İnşAllah ?

Genel / Blog Bilge Doktor 1.266 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Lisenin bitiminden sonra ilginç bir şekilde bilgisayardan uzaklaşmak istediğimi hissettim ve böyle olması gerektiğini düşünerek siz değerli okurlarımı da yazılarımdan mahrum bıraktım. Kusuruma bakmayın..

Hayat hızla akıp geçiyor, dediğim gibi işte geçip gidiyor.. Benim için küçüklükte heves şimdi ise profesyonel bir alanım olan Bilgisayar (Web Tasarım/Programcılığı) bayıla bayıla yaptığım işimi hayatımın büyük parçasını lise bittikten sonra ki 1 ay kadar, soğuduğumu fark ettim. Sebebini bilmiyorum arkadaşlar ama hiç bir şekilde yazı bile yazmak içimden gelmedi. Peki bu bir geri dönüş mü BilgeDoktor? diyenleriniz olacaktır.

Diler “.net” dilerseniz “tr.gg” adreslerimden Blog ve Teknoloji tarzımla devam edeceğim. Sizin bildiğiniz gibi bedava sitem platformunun forum kısmı bir hayli çöküşte 🙁

Ama arkadaşlarımla güzel bir geri dönüşü planlıyoruz. Hatta tasarım ve planlarına başladığımızı size çıtlatabilirim 😉 Bir kaç ufak eklentilerinin içinde barındırmayı planladığım “tr.gg” adresimde aktifliği arttıracağım. Benim amacımı bilen bilir, okurken eğlenmenizi amaçlıyorum. Kimliğimi gizliyordum artık gizlemiyorum. Aşağıdan Facebook, Twitter ve Instagram adreslerime ulaşabilir beni takip edebilirsiniz 🙂 Çok seviliyorsunuz BilgeDoktor Ailesi.. HEMDE ÇOOK !

Facebook adresime buradan, Twitter buradan ve Instagram hesabıma buradan ulaşabilirsiniz. Takipte ve esen kalın 😀

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

“Hayırdır Nerelerdesin BilgeDoktor, Kötü Bir Şey Yok İnşAllah ?” üzerine 2 yorum

  1. Teknolanya dedi ki:

    Sayın BilgeDoktor,bana tr.gg için WibBlog’a benzeyen bir tema hediye edebilir misiniz

    1. BilgeAdmin dedi ki:

      Tasarım kullanıcıya iletildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir