Kredi Kartınızla İnternet Üzerinden Alışveriş Yapmak İçin Son Gün 17 Ağustos!

Genel / Blog Bilge Doktor 745 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Alışverişte vazgeçilmezimiz haline gelen hatta cebinizde paranız olmadığı anlarda hayat kurtaran kredi kartlarınız için son tarih 17 Ağustos..

BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu), aldığı bir karar (27 Ekim 2016 tarihinde) itibariyle kredi kartı kullanıcılarının talebi bulunmaması halinde 17 Ağustos 2017’den sonra kredi kart sahiplerinin kartlarını internet alışverişine kullanıma kapalı olacağını belirtmişti. Bankanızla iletişime geçmezseniz internet üzerinden 17 Ağustos’tan itibaren alışveriş yapamayacaksınız.


“Sonra yaparım hallederim ya” demeyin. Son Tarih: 17 Ağustos!

Siz hala bir beyanda bulunmadıysanız açıklanan 17 Ağustos tarihi, kredi kartınızla yapacağınız internetten alışveriş alışkanlığınızın son tarihini bilmenizi isteriz. Açıklanan bu güne kadar kredi kart veya kartlarınızın yurt içi / yurt dışı alışveriş işlemlerinizde kullanmak istiyorsanız, bankanızda ki müşteri temsilcileriyle irtibata geçebilir, internet site ya da banka şubelerine giderek iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Kartınızla İnternet Üzerinden Alışveriş Yapmak İçin Son Gün 17 Ağustos!
1 aydan az bir süre kalmasına rağmen “Hala süre var hallederim” demeyin. İleriye dönük bir sıkıntı yaşamamanızı dileyerek bu uyarıyı yapıyoruz. Erkenden işleminizi yapmanız için ısrarla altını çizelim. İşleminiz zaten uzun sürmeyecektir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir