Mobil Kotanıza Dikkat Edin: Call of Duty Mobile Geliyor!

Android Bilge Doktor 6.466 Görüntüleme
sponsorlu reklam

GDC etkinliğinde yapılan duyuruya göre Tencent ve Activision, Call of Duty: Mobile’in yakında oynaması “ücretsiz” Android ve iOS kullanıcılarına geleceğini açıkladı.

Call of Duty: Mobile, Unity gerçek zamanlı 3D geliştirme platformunu kullanarak Tencent’in Timi stüdyosuyla birlikte Activision tarafından geliştirilen, ücretsiz oynanabilen, birinci şahıs bir çevrimiçi çok oyunculu aksiyon oyunudur. Günümüz akıllı telefonlarının gelişimi ile birlikte oyun sektörü de gelişmelerin ardından mobil oyunlarında şekli bir hayli değişim içerisine girmeye başladı.

Bilgisayar oyunlarına en yakın teknoloji de grafiklere sahip daha uygun oyunlar, akıllı telefonları doldurmaya başladı. Fragmandan da anlayacağınız üzere mobil oyun platformu gün geçtikçe daha profesyonel hal almaya başladı. (Umarım mobil oyunların bilgisayarda oynanabilir olmamasını diliyorum.)

Oyuna ait bir de video yayınlandı. Beta versiyonunun Android ve iOS’a ne zaman geleceği bilinmeyen oyunun videosunda aksiyonu hissetmek mümkün. Oyun yakında erişime açılacağı belirtildi.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir