Mobil Oyuncuların İlgisini Çekecek Aksiyon Oyunu: STANDOFF !

Oyun Bilge Doktor 1.381 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Mobilden takılmayı daha çok seviyorum, bilgisayarda robot gibi durmaktansa rahat rahat uzanır oyunumu oynarım diyenler grubu bu oyun tam size göre..

Bilgisayarın verdiği hazzı telefon vermez diye düşünenlerdenim fakat mobil oyunlarında hızla profesyonelleşerek oyundan tat aldırdığını bana hissettiren tek oyun diyebilirim STANDOFF 🙂

Oyunu açıklama ile birlikte sohbet edelim siz değerli okurlarım. Oyun Kantır(Counter Strike)’a benziyo fakat rütbe olayı ve Terörist/Anti-terörist seçeneği bulunmakta. Rütbeye göre oyundaki adı Inventory’den silahlar açıldığını söylemeden geçmeyeyim. Maç bittikten sonra 45 saniyelik bekleme süresi (Araya reklam giriyo 15-20 saniyelik bu reklamı izlemek size hediye verir.) ve sonra rastgele bir maça giriyorsunuz.

İlk maça girişte sizlere parmaklarınızı nasıl koyacağınızı ve ne ile kontrol edip hangi parmağınızla ateş edebileceğinizin ipuçlarını vermektedir. Oyun bence mobil olarak çok güzel tabi kide Çevrimiçi (Online) bir oyun 🙂 Google Play’den indirmek için buradan ulaşabilirsiniz.

Youtube kanalıma buradan abone olup takipte kalırsanız bana destekçi olabilirsiniz çok sevinirim, gönlümü feth edersiniz 🙂 Sağlıcakla, esen kalın..

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir