e
sv

n11’den ‘Adresten İade’ yeni özelliğini kullanıma duyurdu

427 Okunma — 28 Ekim 2021 18:44
avatar

BilgeDoktor

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

n11’e diğer e-ticaret sitelerinde görmeye alışık olduğumuz teslimat noktası hizmeti geldi. Müşteriler siparişlerini kendi adresi yerine yakınındaki teslimat noktasına gönderebilecek.

Aras Kargo, Yurtiçi Kargo ve Easy Point iş birliği ile 3 bin farklı noktada teslimat noktası hizmeti sunuluyor. n11.com’dan alışveriş yapan müşteriler, sepet aşamasında Teslimat Noktası – Ücretsiz Kargo seçeneğini seçebiliyor. Buradan Teslimat Noktası Seç butonuna basarak giriş yapan müşteriler, seçili olan konumlarına göre alabilecekleri teslimat noktalarını görebiliyor. Dilerlerse il, ilçe, mahalle bilgilerini değiştirerek farklı bir teslimat noktası da tercih edebiliyor.

Adresten İade

Diğer yeni özellik ise Adresten İade. İnternetten bir ürün sipariş ettiğimiz zaman siparişimiz kapımıza kadar gelse de ürünü iade etmek istediğimiz zaman kargo şubesine kendimiz gitmemiz gerekiyor. Gündüz çalışanlar için veya uzun kuyrukların olduğu kalabalık kargo şubelerine gidecek kişiler için bu süreç epey zahmetli oluyor. n11 iade işlemlerini kolaylaştırmak için adresten iade özelliğini kullanıma sundu.

n11'den 'Adresten İade' yeni özelliğini kullanıma duyurdu

Ürün iade etmek isteyen kişilere adresten iade seçeneği sunuluyor. Sabah 08.00’e kadar yapılan iade işlemlerinde aynı gün evden iade teslimi alınırken. 08.00 sonrasında oluşturulacak talepler için sonraki 3 günden birini seçme hakki tanınıyor. İade alım emri oluşturan müşterilerin ürünleri ise 10.00 – 18.00 saatleri arasında teslim alınıyor.

İki özellik de dün itibariyle kullanıma açıldı. Yakın zamanda tüm kullanıcılarda aktif olacaktır.

Haber: donanımhaber.com

https://antibiotiquesenligne.com/promotions/valtrex/index.html

buyantibiotics24.net

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

n11’den ‘Adresten İade’ yeni özelliğini kullanıma duyurdu

İlginizi Çekebilir
Dijital Dönüşüm Nedir?