Önemli bir ay: YGS Haftasındayız !

Genel / Blog Bilge Doktor 992 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Malum YGS haftasındayız.. Ve yoğun geçen ister istemez stres yaptıran bir dönemin tam ortasında, içindeyiz 🙂

Değerli BilgeDoktor severler, teknoloji & blog sitemizin bu yoğun dönemin içindeyken az içerik eklediğimizin farkındasınızdır. Gerek editör arkadaşlarımın da yoğun iş ve okul sebeplerinden dolayı aktif olamıyoruz. Sizlere daha iyi bir hizmet daha özgün (eğlenebilmenizi sağlayacak) yazılar yazmayı site açarken zaten ekip arkadaşlarımla birlikte bu yola baş koyduk. Sizlerden birazcık zaman istiyoruz, müsadelerinizle..

Siteye eklememizi istediğiniz bir şey olursa (bilgedoktorr@hotmail.com), bu mail adresinden sorularınızı sorabilirsiniz. Dilerseniz eklememizi istediğiniz bir haber, sorularınıza cevap vererek yazılar ekleyebiliriz. Düzenli ve okunur bir şekilde mail atmanız yeterlidir.

Desteklerinizi Facebook, Twitter, Youtube ve Web sayfamızdan eksik etmeyin 🙂

Not: Ad, Soyad, Yaş ve BilgeDoktor’u nereden tanıyorsunuz? Bu bilgiler olmadan mailiniz ile ilgilenilmeyecektir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

“Önemli bir ay: YGS Haftasındayız !” üzerine 3 yorum

 1. Can MUHACİR dedi ki:

  Başarılar…

 2. MURAT GÜMÜŞ dedi ki:

  Büyük abim. Bilirsin sana sevgim sonsuz. Yeni aldım haberi BS bırakmışsın. Çok üzüldüm. İletişim butonunu bulamadığım için burdan yazıyorum. Bana email’im üzerinden dönersen sevinirim, konuşmak isterim.

  Yeni sitende de başarılar dilerim. Çok güzel her zamanki gibi.

  1. BilgeAdmin dedi ki:

   EyvAllah kardeşlerin hası 😉 BS’yi bırakma sebebim artık yoruldum, yeni nesiller için parmakla gösterilmem çok gurur verici ve sizin gibi kardeşleri kazandığım için çok mutluyum 🙂 Mail attım kardeşim, bu arada belki küçük bir teklifte bulunabilirim 🙂 bayadır gözükmüyosun ortalıkta..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir