e
sv

Profil Fotoğrafı Büyütme Özelliğini Instagram Sonunda Getiriyor

94 Okunma — 02 Haziran 2022 14:32
avatar

BilgeDoktor

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sosyal medya denince aklımızın ilk sıralarında olan Instagram, uzun zamandır kullanıcılarının beklediği özelliği duyurdu. Tek bir tıkla profil büyütmek artık mümkün hale geliyor. Sosyal medya devi Instagram, üst üste özellik katmaya devam ederek gündemde ki yerini almaya devam ediyor. Sosyal medya platformu şimdi de kullanıcıların merakla beklediği, kimilerinin belki de üçüncü şahıs uygulamalarda bile kullanmadığı ufak ama etkili bir özellik üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Alessandro Paluzzi, kendisi bir mobil geliştiricisi olan yaptığı paylaşımla Instagram’ın, profil fotoğrafını görüntüleme özelliğini Twitter hesabından duyurdu.

Profil Büyütmek Tek Tıkla Mümkün Hale Gelecek

31 Mayıs 2022 tarihinde Mobil Geliştiricisi Alessandro Paluzzi, Instagram üzerinden herhangi bir kullanıcı üzerine uzun dokunarak profili büyütme iznini veren bir özellik üzerinde çalışmalarını sürdüğünü açıkladı. Özellikle Instagram kullanıcıları bu küçük olarak gözüken fakat en büyük eksikliklerinden biri olarak görülüyordu.

Güzel haberi veren Paluzzi, Instagram fotoğraf büyütme özelliğinin halen geliştirme aşamasında olduğunu, beta test kullanıcılarına da açılmadığının altını çizdi. Özetle bu konu hakkında pek bir bilgi bizlere sunulmamakta ve şuan özelliğin beklemede olduğunu söyleyebiliriz. Sadece tek çalışmasının bu olmadığını sabitlemerepost özelliği ve takipçi sayılarını gizleme gibi güzide özelliklerininde üzerinde yoğun çalışmalar yaptığını öncelerden duyurdu.

Kaynak: Hendekhaber.com.tr

Sıradaki içerik:

Profil Fotoğrafı Büyütme Özelliğini Instagram Sonunda Getiriyor

İlginizi Çekebilir
Dijital Dönüşüm Nedir?