Takip Edilmesi Gereken 2 Genç Youtuber #2

Sosyal Medya Bilge Doktor 1.323 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Takip edilmesi gereken Genç Youtuber Adaylarına Destek Etkinliği haline gelen haberimiz büyük ilgi gördü. Mesajlar gelmeye başladı. Bu bizim için çok güzel bizi takip eden sevenlerin gün geçtikçe artması çok mutluluk verici..

Evet bugün 2 Genç Youtuber kardeşlerimize destek için kısa kısa açıklamalar ile sizlere arkadaşları tanıtacağım. 🙂 Öncelikle sosyal medya adreslerime desteklerini esirgemeyen arkadaşlara teşekkürlerimi, şuan bu yazıyı okuyup destek olmayan isteyen arkadaşlarıma da bilgisayar üzerinden girenler için sağ üst köşeye ve mobil olarak takılanlara ise sağ köşede ki menü kısmından sosyal medya adreslerime ulaşabilirler. Bizlerden haber alabilir, destek olabilirler 🙂 Neyse fazla konuştum gene 😀
(Moralim biraz düşük, kusuruma bakmayın arkadaşlar. Birkaç gündür tadım tuzum yok, ilgilenemiyorum.)

Muhammet İşlek: 2015 yılında youtubeye başlayarak 1 sene içerisinde gelişerek 1k aboneyi geçmiş bulunmakta olduğunu görüyoruz. Son zamanlarda ilgimizi çeken konulardan bir tanesi ise Vlog Oyun videolarını karışık bir şekilde yayınlamaktadır. Düzen sevmiyor galiba bu arkadaşımız 🙂 Belirli bir kitlesi olarak genç yaşında Youtuber olma hakkını sahip olduğunu biz BilgeDoktor Ailesi olarak düşünüyoruz. Destek ve takip etmek için buradan Yuhh Bee kanalına ulaşabilirsiniz.

Bahadır Sevim Bir gençte burada 🙂 26 Haz 2015 tarihinde Youtube’a kendi adı-soyadıyla katıldı. Videolarıyla bilgi vermeyi amaçlayan Bahadır, hedefinin diğer Youtuber Adayları gibi yükseklerde olduğu çalışmalarıyla gayretleriyle bariz emeği ortada.. Bize de büyükleri olarak destek çıkmak düşer 😉 Bahadır Sevim’in Youtube adresine buradan kanalına ulaşabilirsiniz.

Bu iki genç arkadaşımıza hayatlarında başarılar diler, bir önceki Takip Edilmesi Gereken 3 Genç Youtuber haberine buradan ulaşabilirsiniz. Sağlıcakla, esen kalın. 😉

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir