Takip Edilmesi ve Desteklenmesi Gereken 3 Genç Youtuber

Sosyal Medya Bilge Doktor 1.213 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Youtube kanallarının hızla arttığını, kanal açma yaşının neredeyse en az 8 yaş grubuna indiğini kanalları gezerken görüyoruz..

Bu işe emeğini veren büyük küçük tüm grubun içerik ürettiğini düşünürsek akla hayala sığmayacak rakamlar çıkacağını biz söyleyelim, siz düşünün gerisini 🙂 Bizlerinde içinde bulunduğumuz Youtube ortamında bizlere buradan ulaşabilir, destek için abone olabilir ve takip edebilirsiniz. Kod dersleri ile başladığımız bu yolda değişik konseptlere gireceğimizin altını çizelim. Sizlerin kod derslerine ihtiyacınız olduğunu düşündüm ve uyguluyorum. Umarım hem eğlendiririm hemde öğretebilirim.

Yavaştan genç konuklarımıza gelelim. Hakkında kısa bir bilgi ve bağlantı vereyim 🙂

Yasin Demirci (Sponsor): Gençliğin vermiş olduğu enerji ile kısa sürede büyük kitleyi hedefleyen Yasin Demirci, 1000 üzeri aboneye ulaşmıştır. Kendine Özgü Videolar çekerek izleyicilerin beğenisine sunuyor. Sponsoru olduğum Yasin Demirci’ye başarılar diler, destek ve kanalı için buradan ulaşabilirsiniz.

PT Mehmet Şahin (Öneri): Sırada genç bir Youtuber var PT-Mehmet Şahin daha çok vloglarıyla dikkat çeken bu Gamer son zamanlarda büyük bir abone kitlesi elde etti. Yaş olarak her ne kadarda büyük göstersede 16 yaşında olan bu Gamer yaz ayının sonuna kadar 30 bin abone olmayı hedeflediği konusunda duyumlar aldık. Genç arkadaşımıza gerçek hayatında ve iş hayatında başarılarının devamını diler, destek için buradan ulaşabilirsiniz.

Stajyer Öğretmen (Öneri): Yeni olmasına bakmayın amacına ulaşmak için çaba sarf eden Stajyer Öğretmen, çocuklara yapmış olduğu etkinlikleri kayda alarak siz değerli izleyicilerine sunuyor. ve Kısa bir Sürede Büyüyeceğine İnanıyoruz. Stajyer Öğretmen’e destek için buradan ulaşabilirsiniz.

Kendilerine gerçek ve iş hayatlarında başarılar dilerim. Unutmadan arkadaşlar 🙂 Bana da destek için Facebook, Twitter ve Youtube Kanalımı takip edebilirsiniz. Bir sayfa beğenisi, sayfa takibi ve abone olduğunuzu hissediyorum doğru muyum? 😀 Sağlıcakla, esen kalın.. 😉

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

“Takip Edilmesi ve Desteklenmesi Gereken 3 Genç Youtuber” üzerine 5 yorum

 1. Yasin Demirci dedi ki:

  Teşekkür Ediyorum.. Gurur Duyucu Bir Blog Olmuş 🙂

  1. Stajyer öğretmen dedi ki:

   Yazılarınız için Teşekkür ederimm ^^
   İnşallah hep birlikte büyüyeceğiz :))

   1. BilgeAdmin dedi ki:

    Rica ederim ne demek 🙂 İnşAllah Sayın Stajyer Öğretmen.

  2. Yasin Demirci dedi ki:

   🙂

  3. BilgeAdmin dedi ki:

   Ne demek lafı bile olmaz 😉 EyvAllah, teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir