Televizyonunuzu akıllı yapan cihaz: Xiaomi Tv Box 4K

İnceleme Alparslan DEDE 622 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Televizyonunuzdan sıkıldınız mı, artık size yeterli gelmiyor mu bunun gibi sorunlarının çözümü küçük bir cihaz sayesinde halledebilirsiniz.

Android TV 6.0 işletim sistemini kullanan Xiaomi Tv Box 4K 4 çekirdekli Cortex-A53 işlemci ve 5 çekirdekli grafik işlemcisiyle Play Store üzerinden Smart Tv uyumlu aplikasyonları çok rahat bir şekilde çalıştırabiliyor.

Bu 4K Android TV kutusu, çeşit çeşit taleplerinizi karşılayabilecek Bluetooth sesli uzaktan kumandayı destekler. En sevdiğiniz TV şovlarını yakalayabilir, oyun oynayabilir, haberleri izleyebilir veya radyoya geçebilirsiniz. Mi kutusu Google Cast’i de destekliyor.

HDMI 2.0, TV’nize video ve ses çıkışı göndermenin daha hızlı bir yoludur. İsterseniz de Xiaomi Tv Box 4K HDR 4K H.265 VP9 Profile-2 4K Çözünürlük, canlı kontrast, renk ve netlikte bir sahne sunacaktır.

Xiaomi Tv Box 4K Televizyonunuzu akıllı yapacak bir cihaz. Smart Tv‘lerin yapabileceği her şeyi ve daha fazlasını onunla yapmak çok basit. Tek yapmanız gereken kutusunda gelen HDMI ve Güç bağlantılarını takmak bu kadar basit.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Alparslan DEDE {Alparslan DEDE}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir