Türk Futbol Mobil Oyunu: Kafa Topu !

Oyun Bilge Doktor 2.077 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Eskiden bilgisayar başına otururduk, yanımıza alırdık kankamızı veya yakın arkadaşı/akrabayı tarayıcı oyunlarında kafa topu oynardık. ( Ne günlerdi be! )

Şimdi nerede abi o yanyana gelmeler dünyanın öbür ucundan kişiyle oyun oynayabiliyoruz. Çevrimiçi oyunlar sayesinde oturduğumuz yerden kalkmıyoruz. Buna yapılabilecek sadece önlem alarak etkinlik yaparak yanyana gelip bir şeyler yapmak ( kastettiğimi anladınız 😀 ), paylaşmak gerektiğini belirtmeden geçemiyorum arkadaşlar sosyallik önemli.. Yabancıların yaptığı oyunları hepimiz çok seviyoruz niye kaliteli oyunlar yaptığını düşünüyoruz. Ama oyunları bir Türk kardeşlerimizin, abilerimizin yapması gurur verici değil mi sizce de ?

İZMO Bilişimin bizlere o bilgisayar başında ki hazzı mobilde daha da kalitede yaşama imkanı sunuyor. Öncelikle kendilerini tebrik eder, ücretsiz şekilde paylaştığı için herkes adına teşekkür ederim. ( Kimse ücretli oyun sevmez, beleş sevmiyorum diyen varsa yoruma bekliyorum 😀 İşin şakası ama doğru. ) Aldığım duyumlara göre Hollanda’da indirilen oyunların 3. sırasında.. Ben aksiyon sever olarak futbol kategorisinde ki oyunlarda ise KAFA TOPU seviyorum ve oynuyorum 🙂

Eklemek isteyen ve “Maç yapalım BilgeDoktor” diyen var ise arkadaş ekle kısmına bilgedoktor yazarak ekleyebilir, birlikte eğlenme keyfini tadabiliriz. Bakarsınız Kafa Topu videosu çekebilirim. Kanalıma ve Facebook-Twitter adreslerime destek istiyorum. Herşey sizin isteğinize bağlı. Sağlıcakla, esen kalın 😉

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

“Türk Futbol Mobil Oyunu: Kafa Topu !” üzerine 6 yorum

 1. Baran dedi ki:

  Biraz Geç Olmuş haber 🙂 Yinede İyisin Takiptesin Kardeşim Umarım Takıpcılerin artar

  1. BilgeAdmin dedi ki:

   Yazının amacı kafa topu online çıkar çıkmaz paylaşmak değil, hep birlikte eğlenmek ve öğrenmek 🙂 Yorumun için teşekkür ederim. Ekle oynayalım arkadaşlar..

 2. Teknolanya dedi ki:

  Eklicem 😉

  1. BilgeAdmin dedi ki:

   Oyun telefonumda fakat vaktimi ayıramıyorum oyunlara, tamamdır 🙂

 3. BayramBlog dedi ki:

  Bende severek oynuyorum ama pek boş vaktim olmuyor.

  oyun nickim:”mapavribayo”

  Sizin nickiniz ne?

  1. BilgeAdmin dedi ki:

   Aynen pek vakit kalmıyor. Oyun adım “bilgedoktor” ekleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir