Türk Telekom’dan Bedava İnternet

Teknoloji Bilge Doktor 907 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Bir ay önce tek çatı altında toplanan Türk Telekom, yeni kampanyalarına bir yenisini ekliyor. Türk Telekom, kullanıcılarına haftada 2 gün cepten bedava internet sağlayacak.

Avea, TTNET ve Türk Telekom markaları geçtiğimiz ay yaptığı bir toplantı da tek çatı altında birleşerek Türk Telekom markası altında toplandığı duyuruldu. İleri günlerde detayların açıklanacağı bu kampanya hakkında açıklamalarda bulunan, Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, ihtiyaçlarının büyük oranda arttığını konuşmasında dile getirdi.

1 Nisan’da 4.5 G’nin kullanıma sunulması dahilinde internet hızlarından dolayı yaşanacak artışın internet kullanımını da büyük oranda etkileyeceğini ifade eden Ertürk, ifadesini dikkate alarak müşterilerine sene sonuna kadar haftada 2 gün ücretsiz internet sunacaklarını açıkladı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

“Türk Telekom’dan Bedava İnternet” üzerine 2 yorum

  1. Linklerin dedi ki:

    türk telekom öncelikli olarak altyapısını düzenlesin hala insanları sömürmeye devam ediyor internet hızları pazartesi günleri felç olmakta bu çözümü bulmadan şimdi boy boy reklamlarla insanların kafalarını celmekteler

  2. Can Muhacir dedi ki:

    Yok ya hız da eskisi gibi sıkıntı yaşanmıyor ağa, tamam eskiden yavaştı ama şimdi geliştirdiler yani.

    Güzel haber, Güzel iş 4.5 Sabırsızlıkla bekliyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir