Türk Yapımı Korku Oyunu Rekorlara Doymuyor ”Morphine”

Oyun Parten 954 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Türk yapımı olan Morphine tüm ünlü youtuber’lar tarafından oynanıp sevilmiştir.O ünlü youtuberların İçerisinde ”PewDiePie” de bulunuyor. 

Morphine’ın yapımcısı Olan Sn.Kerim Kumbasar büyük bir başarı elde etti. Oyun’u ilk olarak Orkun Işıtmak oynadıktan bir süre sonra Steam’e de geldi oyun. Kısa sürede Webtekno gibi haber sitelerinde paylaşılarak dilden dile dolanan bu oyun,mizahi açıdan da güldürüyor. Bi ara ropörtajlardan çıkan popüler bir laf ”Yürüyen Uçak” Olayı oyunada işlenmiş. Türk oyuncuları’da güldürdü. Şimdi satışları daha da yükseldi. Steam’da 117 olumlu yorum,27 Olumsuz yorum alan oyun gittikçe olumlu yorumlar almaya devam ediyor. Oyunun hikayesi ise şöyle;

Birinci şahıs kamerasından oynanan oyunda hayatı boyunca başkaları tarafından dışlanan, içine kapanık ve kendi hayal dünyasında yaşayan 18 yaşındaki bir lise öğrencisini yönetiyoruz. Bir yandan bu sorun gencin okulda yaşadığı sorunlara tanıklık ederken diğer yandan da geçmişinde yatan bazı olayları tekrar yaşıyoruz.

Oyun Türkçe Ve İngilizce dil desteği vardır. Çok korku olmasada Gizem,Gerilim Ve Senaryo ağırlıklı bir Türk Oyununa Sahibiz. Gururla bize bunu söylettiği için Kerim Kumbasara Tebrikler ve Teşekkürler Ederiz.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Parten 54 {Parten}

“Türk Yapımı Korku Oyunu Rekorlara Doymuyor ”Morphine”” üzerine 1 yorum

  1. Abdullah Sayfullayev dedi ki:

    güzel oyun ama bu oyunu Orkun Işıtmak (Youtuber) oynamıştı ve çok komik geldi bana yürüyen uçak felan vardı ama güzel oyun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir