Türkiye LoL Takımı Fenerbahçe E-Spor Şampiyon!

Oyun Bilge Doktor 1.145 Görüntüleme
sponsorlu reklam

League of Legends’da zafer Fenerbahçe Takımı (Türkiye) ile sonuçlandı.

Bağımsız Devletler Topluluğu ile Türkiye Fenerbahçe LoL Takımımız, Moskova’da gerçekleşen Rift Rivals etkinliği adı altında kıran kırana geçen mücadele sonucunda takımımız galip geldi.

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde 4 takımın Bağımsız Devletler Topluluğu temsilcileriyle maç gerçekleştiren 1907 Fenerbahçe E-Spor Takımımız yenilgi yüzü görmeyen 1907 Fenerbahçe E-Spor damgasını hanesine mühürledi.

League of Legends’da 13 farklı bölgenin en iyi takımlarını ezeli rakipleriyle karşı karşıya getiren bölgeler arası Rift Rivals etkinliği sona erdi. Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde yer alan 4 takımın Bağımsız Devletler Topluluğu temsilcileriyle karşı karşıya geldiği uluslararası turnuvaya yenilgi yüzü görmeyen 1907 Fenerbahçe Espor damgasını vurdu. Grup halinde tüm maçları galip gelerek final oynamaya hak kazanan 1907 Fenerbahçe E-Spor..

Vega Squadron ile final oynadı. 1907 Fenerbahçe Espor, seriler 5’er maç olmak üzere rakibini darmaduman etti. Rakiplerini 3-0 mağlum ederek Rift Rivals turnuva galibi olarak Türkiye Şampiyonluk Ligi’ini zafere taşıdı.

LoL Takımımız Ülkemizi Temsil Eden Fenerbahçe (Türkiye) Şampiyon!

1907 Fenerbahçe E-Spor Takımı, ilk ciddi uluslararası başarısını kazandı.

Rift Rivals turnuvasında Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarımız, grup adı altında oynadıkları 16 maçın 13’ünü kazanarak gözleri üzerine çekti. Turnuva boyunca üstünlüğünü bir an olsun elden bırakmadı. Bu başarıyı, Türk takımları olarak E-Spor’a ne kadar istekli, hızlı ve kendilerini kısa zamanda ileriye dönük geliştirdiklerinin kanıtını gözler önüne seriyor. Şampiyonluk Ligi takımlarımızın zaferle döndüğü turnuvanın ödülleri, Türkiye’yi temsil eden 4 takım arasında eşit olarak paylaştırılacak.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir