Twitter Profilinizi Şekillerle Özelleştirebilirsiniz

Genel / Blog Bilge Doktor 960 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Popüler Sosyal Medya siteler arasında ısrarla yerini koruyan, hashtag sistemiyle gündeme göre yükseliş gösteren Twitter’da profiliniz de gelin değişiklikler yapalım ne dersiniz?

Platformların genelde özgün özellikler nadirdir. Twitter’da özellik olarak çok bir şey olmasa da kendine has gece modu ve tema renk değiştirme özelliğine sahiptir.

Twitter’ı özetlemek gerekirse: Etiket (hashtag) sistemiyle gündemi içinde barındıran, Direkt Mesaj (DM) sayesinde şahısa özel mesaj atabiliyoruz. “Sizde sadelikten sıkılmadınız mı?”

Öne çıkarılmış görselde de gördüğünüz (🇹🇷) Türk Bayrağı ikonu gibi güzel şekiller, bayraklar, hayvan simgeleri, spor (futbol-basketbol topu vb.) simgeleri, objeler ve harfleri içinde barındıran güzel bir site paylaşıyorum. Dip not olarak bu ifadeyi “✔️” isminizin bulunduğu kısımda kullanamıyorsunuz. Sebebini az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Onaylanmış profil veya sayfa olarak görünmenizi engellemek amaçlı eklemenize izin vermez.

Fark ettiğim bir şey de mobilde (🇹🇷) Türk Bayrağının yerine “TR” yazısı gözükmektedir. Değindiğimiz siteye buradan ulaşabilir, profilinize hoş görünüm katmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir