Vee Lise Hayatım Son Buluyor !

Genel / Blog Bilge Doktor 697 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Okul dendiğinde biz öğrencilerin “Hayııır!, Yine mi Pazartesi geldi ya..” gibi gibi bu cümlelere yakın sözlerimizin olduğu çocukluğumuzu aynı repliklerle yaşıyoruz.

Arkadaşlıklar neyse de dersler bazen hiç çekilmiyor, şöyle arka sıralara toplanıp saçma da olsa bir arkadaş anısını anlatsa, anlamasak bile güldüğümüz anılar bir başkadır.

Bir madeni para ile sıranın bir köşesinden diğer köşesine kankalarımızla iki parmak kale yapıp madeni paraya vurarak arasından attığımızda “Goool!” diye bağırıp diğer arkadaşımızın pes etmemesi için gaza getirdiğimiz dönemler çocukluk dönemlerimiz 12 SENE !! Zamanımızın kıymetini bilelim.

Aa baya derine daldım galiba 😉 Tamam üniversite de başkadır da daha yaşamadım nereden bileyim, yaşayayım onları da anlatırım Allah nasip ederse 😀

Facebook sayfamıza buradan ulaşabilir, #okurkenegleneceksiniz etiketiyle (hashtag) bizimle okurken eğlendiğiniz bir durum paylaşabilirsiniz.

Sizlerde etiket üzerinden bir anınızı anlatabilir, bizlerle paylaşabilirsiniz. Sayfayı beğenmeyi, beğendirmeyi unutmayın 🙂 Kendinize iyi bakın, sağlıcakla esen kalın..

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir