e
sv

Vivo, Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkaracağını Resmen Açıkladı

205 Okunma — 25 Mart 2022 19:05
avatar

BilgeDoktor

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Katlanabilir telefonların çok popüler hale geldiğine ve şu anda Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 telefonlarıyla Samsung’un katlanabilir telefon pazarının kralı olduğuna şüphemiz hiç olmadı.

Samsung, şu anda kral olmasına rağmen bu katlanabilir telefon pastasının bir parçasını da isteyen başka hiçbir şirketin olmadığı anlamına gelmiyor. Görünüşe göre Vivo

buy amoxil online

, katlanabilir krallığın kendi parçasını almaya çalışacak bir sonraki telefon üreticisi olacak. Vivo X Fold adını taşıdığı söylenen ilk katlanabilir telefonunu tanıttı. Ne yazık ki Vivo, Weibo gönderisinde yalnızca bir görsel paylaştı ve Vivo’nun ilk katlanabilir telefonunu ne zaman ortaya çıkaracağını belirtmedi. Görüntü, Vivo’nun yaklaşan tableti Vivo Pad ve görünüşe göre Samsung’un Galaxy Z Fold 3 form faktörüne sahip olacak Vivo X Fold ile dalga geçiyor. Vivo’nun kendi katlanabilir akıllı telefonu üzerinde çalıştığını zaten biliyorduk, ancak Vivo ilk kez böyle bir cihaz üzerinde çalıştığını resmen açıkladı. 28 Mart‘ta Vivo’nun, Vivo X Fold’un lansman tarihini açıklaması çok olası. Ayrıca, telefon muhtemelen ilk olarak Çin’de piyasaya sürülecek.

Peki Vivo X Fold hangi özellikleri barındırıyor?

Söylentiye göre Vivo X Fold, Samsung’un Galaxy S22 serisi ve OnePlus 10 Pro gibi en yeni amiral gemisi telefonlarında bulunabilen Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile donatılacak. Telefonun iç ekranının (telefon açıldığında) QHD + ekran çözünürlüğü ve 120Hz yenileme hızı ile 8.03 inç olduğu söyleniyor. Ayrıca Vivo X Fold’un 4.600mAh batarya ile geleceği ve 80W hızlı kablolu ve 50W kablosuz şarj hızlarını destekleyeceği söylentileri vardı.

Sıradaki içerik:

Vivo, Katlanabilir Akıllı Telefon Çıkaracağını Resmen Açıkladı

İlginizi Çekebilir
Dijital Dönüşüm Nedir?