Whatsapp, Görüntülü Konuşma Özelliği Geldi !

Android Bilge Doktor 964 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Whatsapp; günümüzde saatlerce sohbetin belini kırdığımız, fotoğrafların, videoların ve ses göndermemize yarayan bir uygulamadır.

Yakın zamanda görüntülü konuşma özelliği gündeme geldi. Ve kısa geldi gelecek, sıkıyoruz dişimizi ve yolda eli kulağındadır dediğimiz görüntülü konuşma özelliğini uygulamaya sonunda eklediler. Henüz Android beta test kullanıcısı olarak kullanıma binlerce kullanıcısı faydalanıyor.

Kullanıcılarının canlarını sıkan yanlışlıkla parmağımızın arama butonuna basıp kapatma çabamızı düşünerek buna da bir çözüm getirmeyi ihmal etmemişler. Arama butonunu işleme koyduğunuzda (yani tıkladığınızda) sizlerin önüne (pop-up) öne çıkan menü tarzı bir ekran da “Sesli Arama” ve “Görüntülü Arama” olarak ikiye ayrılmış bir pencere geliyor. ( Bu sayede bu durumdan da yırtmış oluyoruz. )

Pekala biz nasıl Beta Test Kullanıcısı Olabiliriz ?

Play Store’a giderek arama kutusuna “Whatsapp Messenger” yazın. Sayfanın en altında mevcut olan “Beta Test Kullanıcısı Ol” alanını onay vermeniz dahilinde size kısa zamanda güncelleme bildirimi gelecektir. Ve başarıyla “Whatsapp Beta Kullanıcısı” oldunuz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir