Windows 10 Kullanmanız İçin Gerekli Sebepler

Teknoloji Bilge Doktor 786 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Yeni gelen güncelleme ile kullanıcılarına Windows 10 sunan Microsoft, biraz daha kalite kokan bir görünüm ile kullanıcılarına sundu. Pekala, yeni güncelleme geçmemiz için sebepler ne?

Ne yenilik ne güzellik yaptın bize Windows 10 ile diye soruyorsunuz biliyoruz 🙂 Kafanızdan bu soruları atmak için detaylı bir şekilde sebepleri açıklamadan önce kullandığınız sisteminiz Win10 için yeterli olup olmadığını kontrol etmeyin unutmayınız.

(Fikrimi soracak olursanız,Windows 7 bir güzel ve klasik benim için..)

 

Daha İyi Arayüz Tasarımı


İşletim sistemlerinde bir çok kullanıcıya sahip Microsoft, bu yeni işletim sisteminde herşeyin elinizin altında olduğunu söylüyor. (Arayüzü biraz daha dolgun olmuş ama bence başarılı 😉 )

Edge İnternet Tarayıcısı


Microsoft Edge ile en iyi tarayıcı ve güvenlik için üst seviye önlem aldıklarını iddaa ediliyor. ( Hadi yeni tarayıcı hayırlı olsun 😀 )

Ücretsiz (Son Sürüm) İşletim Sistemi


Son sürümün ücretsiz olması biz kullanıcılarını hayli mutlu etti. ( Hadi yine iyiyiz 😀 İşletim sistemi hem son sürüm hemde ücretsiz! )

Birkaç özelliği ile Windows 10 kullanacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Ben nostalji seviyorum Windows XP-7 candır ya 😀 Eskilerin yeri başka tabi ama yenilikte lazım bir zaman sonra.. 🙂

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

“Windows 10 Kullanmanız İçin Gerekli Sebepler” üzerine 1 yorum

  1. İbrahim Yücel dedi ki:

    Güzel faydalı bir yazı 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir