Youtuber Similasyon (Mobil) Oyunu: Vlogger Go Viral !

Oyun Bilge Doktor 1.514 Görüntüleme
sponsorlu reklam

Tekradan merhabalar BilgeDoktor takipçileri, güzel bir gün ve sınav sonunda bitti. Rahat bir nefes aldıktan sonra yazı yazma vaktinin geldiğini düşündüm 🙂

Oyun severlerin özellikle de bilgisayardan çok mobilde takılanlar için hazırlanan haberimizde, Youtuber’lığa heveslenenler için güzel bir paylaşım yapmak istedim. Benim dahi bir ara Youtuber‘lığa merakımın olduğunu belirtmek isterim. Kendinizi videoya çekip atmaktan bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın oyun bu uçuk bir şey bekleyemeyiz zaten..

Basit bir şekilde düşünülmüş bu oyunda bir karakter seçerek Bay/Bayan oyuna başlıyorsunuz. Size önerim oynadığım kadarıyla ilk olarak Sağ Üst kısımda ki elmasları videoya harcamayın 😀 Diğer bir konu ise Sol Alt kısımda videolarınıza aldığınız yorumlar kısmıdır.

Yeşil yorumları onaylayıp, kırmızı (yani hakaret abidik gubidik) yazılar çıkıyo onu engel simgesine tıklayarak reddediyorsunuz. O yorumlar kısmında onay ve reddetme olayının alt kısmındaki cetvel doldukça altın kazanıyorsunuz 🙂

Odanızdaki eşyaları ve takipçilerinizi değişik etkinliklerle takipçi kasarak izlenim / daha çok altın kazanabilirsiniz. Son olarak Android, İOS ve Windows Phone‘dan uygulamaya bağlantı adreslerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli oyunlar dilerim !

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bilge Doktor {Bilge Doktor}

“Youtuber Similasyon (Mobil) Oyunu: Vlogger Go Viral !” üzerine 3 yorum

  1. Subutay Kolcu dedi ki:

    Güzel bir konuya değinmişsin kardeşim eline sağlık 🙂

  2. Weblue dedi ki:

    Başarılar kardeşim :).

  3. YusufAdm dedi ki:

    Güzel Paylaşımda Video Yükleseniz İyi Olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir